– Kawiarnia Sowa stanowi uzupełnienie dotychczasowej oferty centrum handlowego Batory. To znana i uwielbiana przez mieszkańców Gdyni – i nie tylko – cukiernia, która już tuż po otwarciu przyciągnęła wielu klientów – mówi dla Retailnet.pl Natalia Pozlewicz, specjalista ds. marketingu w Centrum Handlowym Batory.

W swojej ofercie Cukiernia Adam Sowa posiada ciasta deserowe, torty, ciasteczka, a także praliny. Jako uzupełnienie swojej oferty, sieć wprowadziła także własną markę kawy i związane z nią dodatki. Cukiernia cieszy się od lat uznaniem fachowców branży cukierniczej oraz klientów. Sieć coraz chętniej wybiera lokalizacje w galeriach handlowych.

Na drugim piętrze galerii już na początku lutego pojawiła się również kaiwrnio-lodziarnia Gusto Italianom, która rozpoczęła swoją działalność vis-a-vis salonu Plus GSM. W obiekcie działalność w tym samym sektorze prowadzą także Kawiarnia Mariola oraz sklep Tchibo, który zwyczajowo wyposażony jest w mini-kawiarnię. W food courcie galerii obecna jest również restauracja sieci Sfinks.

Centrum Handlowe Batory nieustannie uatrakcyjnia swoją ofertę. Aktualnie znajduje się tu blisko 70 sklepów, które reprezentują marki odzieżowe, obuwnicze czy elektroniczne.