– Echo Investment podjęło decyzję o powołaniu do życia Dekorady na podstawie badań rynku przeprowadzonych przez agencję badawczą Gfk Polonia – mówi Anna Radecka, odpowiedzialna za komercjalizację Dekorady z ramienia Colliers International. – Mieszkańcy Kielc i regionu szukali miejsca, w którym mogliby kupić artykuły wyposażenia wnętrz, poczynając od mebli, okien i drzwi, poprzez dywany, sprzęt hi-fi, a na porcelanie i kominkach kończąc. Już od późnego lata 2011 miejscem tym będzie Dekorada – wskazuje Radecka.

Mariusz Majkowski, Senior Leasing Manager w Echo Investment dodaje, że w Dekoradzie klienci znajdę nie tylko produkty, ale także profesjonalną pomoc specjalistów, niezbędną przy urządzaniu i dekorowaniu swoich mieszkań, domów i biur.

Dekorada zajmie całe ostatnie piętro rozbudowywanej galerii Echo, czyli 5 tys. mkw. Do dyspozycji najemców przeznaczono moduły handlowe o powierzchni od 20 do 850 mkw. Marki, które będzie można znaleźć w nowym centrum wyposażenia i dekoracji wnętrz, to m.in. Cersanit, Opoczno, Barlinek, Dorma Interior Design, Galeria Angelus, Dom Dekoracji, Świat Kuchni Meblodex, salon Hi-Fi Terapia Dźwięku, Eurofirany. Cały czas trwają negocjacje z kolejnymi najemcami.