– W wyniku podpisanej w lutym 2011 roku umowy, sieć supermarketów Piotr i Paweł zawita ze swoją ofertą w województwie Pokarpackim. Swoją pierwszą placówką w tym regionie firma otworzy w rzeszowskim Centrum Handlowo-Rekreacyjnym Millenium Hall. Całkowita powierzchnia najmu to 1995 mkw., a planowane otwarcie przypada na połowę października 2011 roku – mówi Błażaj Patryn, rzecznik prasowy Piotra i Pawła.

Do sieci Piotr i Paweł należy obecnie 75 sklepów zlokalizowanych na terenie całej Polski. – Przyświeca jej cel oparty o motto właścicieli – tworzenia takich sklepów, w których sami chcieli kupować – dodaje Patryn.

Jak zapewniają inwestorzy rzeszowskiej galerii handlowej, prace przebiegają zgodnie z planem i pierwsi klienci będą mogli skorzystać z oferty najemców za około pół roku. Budynek Millenium Hall jest już gotowy. Obecnie trwają prace wykończeniowe i elewacyjne obiektu. W równie szybkim tempie realizowane są inwestycje drogowe na zewnątrz Millenium Hall. Podobnie jest z pracami w zakresie architektury wnętrz i instalacji wewnętrznych.

Powierzchnia komercyjna centrum wyniesie ponad 55,6 tys. mkw. Znajdzie się tam 250 sklepów z odzieżą, obuwiem, wyposażeniem wnętrz oraz restauracje, kawiarnie i cukiernie.