Należąca dotąd do Tyco International firma ADT weszła w skład europejskiej Grupy AGIS, którą tworzy wspólnie z innymi pięcioma organizacjami AGIS Fire & Security. Łączne roczne obroty firm w sześciu krajach wynoszą ok. 69 mln euro, a poziom zatrudnienia ok. 500 pracowników.

Każda z firm, na swoich lokalnych rynkach jest wiodącym dostawcą zintegrowanych rozwiązań w dziedzienie elektronicznych systemów zabezpieczeń i ochrony przeciwpożarowej. Oferuje kompleksową obsługę inwestycji obejmującą doradztwo, projektowanie, dostawę urządzeń, instalowanie, uruchamianie oraz serwis i konserwację systemów opartych na wysokiej klasy produktach.

– Cieszymy się, że staliśmy się częścią elastycznej organizacji o silnej pozycji rynkowej, bogatym portfolio klientów i dużym potencjale w obszarze badań i rozwoju nowych produktów, co w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem w realizacji różnej skali projektów w ramach Tyco, stanowi potencjał do naszego dalszego rozwoju – mówi Piotr Krzyżak, dyrektor generalny AGIS Fire & Security w Polsce.

AGIS Fire & Security w Polsce realizuje projekty w zakresie instalacji niskoprądowych, gaszeniowych, ochrony przeciwpożarowej oraz sterowania ruchem ulicznym w branżach takich jak: handel, przemysł, IT, telekomunikacja, transport publiczny, logistyka.

– Celem organizacji w Polsce jest zapewnienie klientom skutecznych rozwiązań w zakresie bezpieczeństwa oraz wspólne poszukiwanie technologii najlepiej odpowiadających ich potrzebom – dodaje Krzyżak.