Tarnowskie CH Max ma już 10 lat

Jak zapowiada Małgorzata Leszczyńska z Budizolu, wykonawcy projektu, jest to wstępna data i może zostać przesunięta, ale najwyżej o kilka dni.

Park Handlowy w Zgierzu to kompleks dwóch budynków. W obiekcie, którego powierzchnia użytkowa wynosi 1400 mkw., zostaną otwarte sklep Tesco, apteka Cosmedica, a także obuwniczy salon marki Deichmann. Drugi budynek zasiedlą marki Jysk, Rossmann, CCC oraz Pepco. Zajmą się one łącznie powierzchnię użytkową 1865 mkw., wymienia Leszczyńska.

Park handlowy był wynajęty w 100 proc. już przed rozpoczęciem prac budowlanych. Ich początek przypadł na październik ubiegłego roku.

Aktualnie w obiekcie trwają prace wykończeniowe. Wg planu, w przyszłym tygodniu ma nastąpić przekazanie lokali najemcom. – Mamy nadzieję, że wszystkie będą w pełni gotowe już przed oficjalnym otwarciem obiektu – mówi Małgorzata Leszczyńska z Budizolu.

Jest to pierwszy w Zgierzu retail park. Kompleks został wybudowany na działce o powierzchni 6886 mkw. Zlokalizowany jest na terenach po byłych ogródkach działkowych przy ul. Łódzkiej. Swoim formatem centrum dopasowane będzie do wielkości blisko 60-tysięcznego Zgierza. Park handlowy jest oddalony od Śródmieścia zaledwie o ok. 1000 m, dzięki łatwemu dostępowi do miejskiej komunikacji tramwajowej i autobusowej jest dobrze skomunikowany z resztą miasta.