Centrum handlowe w Rudzie Śląskiej rozpoczęło już działania marketingowe, mające na celu wprowadzenie klientów w nadchodzący sezon. Niezależnie od upodobań każdy znawca trendów znajdzie coś dla siebie. Delikatne, zwiewne, miękkie tkaniny, soczyste kolory oraz bardzo modne roślinne motywy.

W dniach od 10 do 13 marca br. Ruda Śląska Plaza przygotowała dodatkowo dla swoich klientów wiele prezentów. W tym czasie należy zrobić zakupy w dowolnym sklepie na terenie obiektu, by móc odebrać przygotowane specjalnie na tą okazję wiosenne upominki, wśród których znajdują się między innymi: kosmetyczka, zestaw do aromaterapii lub zestaw do manicure. Szczegóły akcji promocyjnej dostępne są na stronie internetowej galerii: www.rudaslaskaplaza.pl.

Centrum Handlowo-Rozrywkowe Ruda Śląska Plaza jest jednym tego typu obiektem w Rudzie Śląskiej, zlokalizowanym w pobliżu centrum miasta. Na dwóch piętrach zlokalizowano mnóstwo butików oraz punktów usługowych, jak również Carrefour Express, Cinema City z ośmioma salami kinowymi oraz Fantasy Park. Dla swoich klientów centrum zapewnia bezpłatne miejsca parkingowe.

Centrum Ruda Śląska Plaza należy do grupy centrów handlowych zarządzanych przez Segece Polska.