Najnowszym najemcą realizowanej w Gorzowie Wielkopolskim inwestycji – Centrum Handlowego NoVa Park jest międzynarodowa restauracja sieciowa KFC. Marka zajmie powierzchnię 130 mkw. i dostępna będzie w strefie gastronomicznej obiektu, gdzie łącznie znajdzie się 14 kawiarni i restauracji. Strefa food court ma być zaaranżowana na dwóch poziomach. Co istotne, będzie to pierwszy w Gorzowie Wielkopolskim punkt sieci KFC.

Klienci będą mogli odwiedzić lokal najwcześniej w pierwszym kwartale 2012 roku, wówczas ma zostać oddany do użytku gorzowski NoVa Park, zapewniają inwestorzy.

Będzie to centrum handlowe o zasięgu regionalnym, zlokalizowane na ulicy Przemysłowej i Grobla w Gorzowie Wielkopolskim. Na powierzchni najmu 32,4 tys. mkw. (powierzchnia całkowita wynosi 75 tys. mkw.) zostanie uruchomionych 140 lokali handlowo-usługowych. Kupujący będą mieli do dyspozycji 910 miejsc parkingowych.

Mieszkańcy miasta i okolic zyskają dostęp do takich marek jak: Piotr i Paweł, MK Bowling, H&M, C&A, KappAhl, Interspor.

Generalnymi wykonawcami tego największego w regionie centrum handlowego są Warbud i Mercury Engineering. Komercjalizacją zajmują się natomiast firmy Caelum Development i Jones Lang LaSalle.