Organizatorzy Targów Ślubnych w M1 Poznań postawili na różnorodność wystawców. W imprezie wezmą udział między innymi cukiernicy z propozycjami tortów weselnych, restauratorzy z ofertami ślubnego menu czy przedstawiciele lokali, dworków i pałaców, w których można zorganizować imprezę. Nie zabraknie stoisk prezentujących propozycje ślubnych prezentów, bukietów i wielu innych.

Tradycyjnie podczas imprezy, ważnym elementem będzie scena centrum, na której Ewa Szabatin podzieli się z uczestnikami wieloma cennymi uwagami na temat obowiązujących trendów. Dodatkowo na dwa dni scena zamieni się w wybieg, na którym modelki zaprezentują nie tylko suknie, ale również makijaże, fryzury czy bukiety ślubne. A wszystko to przy akompaniamencie muzyki oraz pokazach tańca i baletu.

Dodatkowo w specjalnie przygotowanym konkursie będzie można wygrać suknię ślubną oraz garnitur.

Centra handlowe M1 nadzorowane są przez Metro Group Asset Management sp. z o.o., która zarządza dziewięcioma centrami handlowymi M1 oraz centrum Magnolia Park. Dodatkowo Grupa obsługuje w zakresie Facility Management 27 hal Makro Cash & Carry, 50 hipermarketów Real, 11 obiektów Media Markt i dwa obiekty biurowe, w tym siedzibę Metroo Group w Polsce, a także prowadzi działalność inwestycyjną na rzecz Makro C&C i centrów handlowych M1.