Jak podają przedstawiciele sieci Olsen, firma przymierza się do kolejnych otwarć na terenie Polski. Będzie najemcą miedzy innymi szczecińskiej Kaskady. W tym przypadku umowa już jest podpisana. Marka dołączy do takich brandów jak Zara, Bershka, Stradivarius, Pull & Bear, Massimo Dutti, Cubus, Colloseum, Pandora, Swiss, Almi Decor, Flo, Duka, Adidas, Sizeer, Reebok, Heavy Duty.

Trwają natomiast rozmowy w sprawie kolejnych lokalizacji. – Prowadzimy negocjacje z centrami na jeszcze dwa lokale – mówi Katarzyna Zielińska odpowiedzialna za PR sieci. Dodaje, że o szczegółach będziemy informowani w miarę zaawansowania rozmów.

Jak już podawaliśmy, 2 marca na rynku pojawił się najnowszy sklep Olsena. Marka rozpoczęła wówczas działalność w centrum handlowym Renoma we Wrocławiu, gdzie jest zlokalizowany na parterze, obok takich marek jak Hugo Boss, Zara, Sephora czy Deni Cler. W Polsce jest to 14. firmowy salon niemieckiej sieci oferującej modę damską. Natomiast Olsen jest dostępny w 50 krajach na całym świecie.

Olsen projektuje zarówno klasyczne, ponadczasowe ubrania, jak i modowe hity o nowoczesnych, oryginalnych krojach. Marka jest dostępna w większych miastach w kraju, między innymi w warszawskich galeriach Sadyba Best Mall i Klif.