Z informacji uzyskanych od Mariusza Tuszakowskiego z Galerii Malborskiej wynika, że na poziomie +1 na najemców czeka lokal o powierzchni 63 mkw., który sąsiaduje z markami Big Star i Cropp. Na tym samym piętrze pusty jest również sklep obok Funk’n’Soul i Traffic-a. Jego powierzchnia wynosi 60 mkw. – Istnieje tu możliwość podziału na dwa lokale po 30 mkw. każdy – zaznacza Tuszakowski.

Na najemców czeka również przestrzeń na poziomie +2. Do dyspozycji są cztery lokale. Jeden o powierzchni 51 mkw. znajduje się obok sklepu z ciuszkami dziecięcymi Junior i obuwniczego Lilly&Family. Tuż obok są dwa kolejne, które w razie potrzeby można połączyć: 59 mkw. i 28 mkw. Ostatni jest zlokalizowany tuż przy sklepie Cipo&Baxx i ma 60 mkw. – Łącznie mamy wolnych sześć lokali o powierzchni 321 mkw, co daje 12,06 proc. całkowitej powierzchni do wynajęcia – wylicza.

Mariusz Tuszakowski mówi również, że w obiekcie do ukończenia pozostała jeszcze część rekreacyjna, hotelowa i gastronomiczna. – W pierwszym etapie zamierzamy na poziomie -1 uruchomić kręgielnię z towarzyszącą funkcją gastronomiczną na powierzchni ok.500 mkw. W późniejszym czasie, w miarę pozyskania funduszy, część hotelową z klubem nocnym i rekreacją w postaci basenu, jaccuzi, siłowni i saun – dodaje.