Rozpoczynają się prace przy Karuzela Park w Ciechanowie

Inwestycja Karuzela Park w Malborku zostanie otwarta w I/II kwartale przyszłego roku. Obecnie trwa poszukiwanie najemców. Centrum powstaje przy ul. Koszykowej i Wojska Polskiego. Będzie miało 5 tys. mkw., na których powstanie 11 lokali handlowo-usługowych.

– Karuzela Park w Malborku to kolejny projekt według konceptu „Karuzela Park”, który jest odpowiedzią na potrzeby lokalnego rynku – mówi Marceli Maćkiewicz, Leasing Specialist w firmie Retail Concept. – Jest to format idealnie dopasowany do klienta w mniejszym mieście, gdzie cena i dostępność są brane pod uwagę na pierwszym miejscu przy podejmowaniu decyzji zakupowych. Dlatego liczymy, że „Karuzela” zyska przychylność mieszkańców Malborka – dodaje Maćkiewicz.

Firma Retail Concept poinformowała również o kolejnych umowach najmu podpisanych w Karuzela Parku w Biskupicach – obiekcie, który zostanie otwarty pod koniec 2011 roku. Nowymi najemcami centrum zostali: Boti, Ray Obuwie, Rossmann i Pepco i Piekarnia Tyrolska. Karuzela Park w Biskupcu to 13 punktów handlowo-usługowych zlokalizowanych na około 4 tys. mkw. Klienci będą mieli do dyspozycji 130 miejsc parkingowych.

Kolejnym obiektem w portfolio Retail Concept jest park handlowy w Ciechanowie. Inwestycja otrzymała decyzję środowiskową i ruszają prace przy budowie obiektu. Na 8 tys. powierzchni handlowej powstanie 11 sklepów. Zostanie także wybudowany parking na 280 samochodów.