Bohaterkami warsztatów modowych będą Paulina Papierska i Anna Piszczałka, które zaistniały w polskim show bussinesie za sprawą uczestnictwa w pierwszej edycji telewizyjnego programu Top Model. Zostań modelką, którego emisja miała miejsce w ubiegłym roku.

W sobotę, 26 marca w galerii Kraków Plaza odbędą się warsztaty stylizacji pod hasłem „Znajdź swój styl pod okiem fachowca”. Tego dnia wszystkie zainteresowane klientki będą mogły wziąć również udział w warsztatach wizażu i poznać sekret udanego makijażu.

Następnego dnia, 27 marca pojawią się gwiazdy imprezy, młode modelki poprowadzą warsztaty modelingowe i wskażą, jak powinna poruszać się prawdziwa dama. Będą także warsztaty foto, które pomogą opanować tremę przed obiektywem aparatu.

W warsztatach mogą uczestniczyć osoby, które w dniach od 18 do 25 marca zrobią w Kraków Plaza zakupy na kwotę 50zł i z paragonem podejdą do hostessy przyjmującej zgłoszenia udziału.

Galeria liczy na spore zainteresowanie mieszkańców Krakowa proponowanym eventem. Zyskają na tym również najemcy, którzy w tych dniach mogą liczyć na większą odwiedzalność. Ich wiosenne kolekcje promowane są przez galerię pod wspólnym marketingowym hasłem „Lubimy być ze sobą”. Więcej informacji na www.krakowplaza.pl