Spółka planuje otwarcie kolejnych placówek w ramach sieci Piada Bar w centrach handlowych oraz na dworcach kolejowych na terenie całego kraju. Placówki prowadzone będą zarówno w ramach działań operacyjnych spółki, jak i w formie franczyzy.

Wars planuje stworzyć sieć przekąskowych barów serwujących potrawy przygotowywane na oczach klientów z naturalnych składników. Piada Bar powstał z myślą o klientach, którzy chętnie korzystają z możliwości zjedzenia szybkiej przekąski na mieście, dbając jednocześnie o to, aby jedzony posiłek był zdrowy.

– Piada jest sprawdzonym przez Wars posiłkiem, serwowanym zarówno w wagonach restauracyjnych Wars, jak i w restauracji Green Patio i docenionym już przez naszych klientów. Zdecydowaliśmy się więc na zaoferowanie tego włoskiego przysmaku również osobom, które chcą zjeść na mieście – szybko, ale zdrowo.Chcielibyśmy, aby Piada Bar kojarzył się jednoznacznie ze zdrową kuchnią. – powiedział Andrzej Buczkowski, dyrektor ds. rozwoju i marketingu firmy Wars SA.

Centrum handlowe Targówek jest największym obiektem rozrywkowo-handlowym prawobrzeżnej Warszawy, oferującym ponad 140 markowych sklepów oraz wiele punktów usługowych i gastronomicznych. Galeria handlowa mieści się przy trasie Toruńskiej.