Salon W.Kruk mieści się na parterze w centrum handlowym Galeria Malta. Wnętrza salonu zostały zaprojektowanie według nowego konceptu, który cechuje elegancja, klasa i niepowtarzalny klimat. Jest to piąty salon W.Kruk w Poznaniu. Pozostałe znajdują się w Starym Browarze, CH Plaza, King Cross Marcelin oraz przy ul. Paderewskiego 2.

12 lutego salon firmy został także otwarty w centrum handlowym King Cross Praga.

W.Kruk to najstarsza firma jubilerska w Polsce. W.Kruk to prawie 70 salonów na terenie całego kraju. Oprócz biżuterii firma proponuje najlepsze i najbardziej znane marki zegarków, takie jak Rolex, Omega, Longines, IWC, TAG Heuer, Gucci, Burberry i wiele innych.

Galeria handlowa Malta jest największym obiektem handlowo-usługowym nie tylko w Poznaniu, ale w całej zachodniej Polsce. Obiekt został otwarty w marcu 2009 roku i mieści się w okolicy Jeziora Maltańskiego oraz terenów poznańskiej Malty, przy ulicy abpa A. Baraniaka. Galeria zajmuje 162 tys. mkw. powierzchni całkowitej, w tym 54 tys. mkw. powierzchni handlowo-rozrywkowej. Cała powierzchnia działki, na której znajduje się centrum handlowe to aż osiem hektarów. Łącznie, galeria oferuje klientom 170 sklepów popularnych marek.