Zarząd sieci planuje dokonać podobnej rewitalizacji także w innych swoich placówkach. W drugim i trzecim kwartale tego roku modernizacji zostanie poddanych 4-5 delikatesów sieci.

W styczniu tego roku sprzedaż w spółce Organic Farma Zdrowia wyniosła 2,47 mln zł, czyli o 30 proc. więcej, niż w analogicznym okresie roku poprzedniego. W 2010 roku sieć wypracowała przychody ze sprzedaży na poziomie 22,65 mln zł. To o 11,35 proc. więcej niż udało się spółce osiągnąć w 2009 roku. Spółka zakończyła ubiegły rok ze stratą brutto 1,8 mln zł. Firmie udało się zmniejszyć tę stratę o 54,3 proc. a wynik EBITDA poprawić o 63,5 proc. W opinii zarządu Organic Farmy Zdrowia, niebawem spółka będzie mogła pochwalić się rentownością na poziomie EBITDA.

Organic Farma Zdrowia posiada delikatesy działające na terenie całej Polski oraz prowadzi sprzedaż internetową. Obecnie sieć posiada 21 sklepów w dziewięciu miastach naszego kraju. Oferta handlowa sieci zawiera cztery tysiące produktów pochodzących od producentów żywności ekologicznej i naturalnej w Polsce i Europie, w tym ponad 300 produktów pod markami własnymi. Spółka chce konsolidować rynek ekologicznych i prozdrowotnych produktów spożywczych, a także rozwijać działalność dystrybucyjną obok detalicznej.