Nowym pracownikiem CBRE jest Natalia Pradelska, która dołączyła do działu powierzchni handlowych jako Associate Director. Będzie odpowiedzialna za marketing oraz wynajem centrów handlowych i centrów wyprzedażowych na terenie całej Polski, jak również pozyskiwanie nowych klientów. Natalia Pradelska posiada ponad 10-letnie doświadczenie na rynku nieruchomości komercyjnych. Poprzednio pracowała w firmie DTZ jako starszy konsultant w dziale powierzchni handlowych. Pracowała również w Unibail Rodamco, gdzie była specjalistą ds. wynajmu oraz członkiem zespołu zarządzającego centrami handlowymi: Złote Tarasy i Galeria Mokotów w Warszawie. Natalia pracowała również w firmie WR Consulting Polska oraz Sisim Polska, włoskich firmach doradczych na rynku nieruchomości handlowych.

Do działu badań rynku i doradztwa dołączył także Konrad Heidinger jako młodszy konsultant. Konrad Heidinger będzie odpowiedzialny za gromadzenie oraz analizę danych rynkowych i makroekonomicznych. Będzie również brał aktywny udział w opracowywaniu raportów doradczych dla funduszy, inwestorów oraz deweloperów. Jego specjalnością będzie rynek biurowy w Warszawie oraz miastach regionalnych.

Młodszym konsultantem w zespole doradztwa deweloperskiego został również Paweł Nowak. Będzie odpowiedzialny za monitorowanie rynku nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych, wspieranie dyrektora działu w procesie sprzedaży i zakupu gruntów oraz nieruchomości, jak również za pozyskiwanie nowych klientów.

Karina Kreja awansowała na stanowisko Associate Director w dziale badań rynku i doradztwa. Karina Kreja dołączyła do zespołu CBRE w 2009 roku. Poprzednio pracowała w firmie Jones Lang LaSalle w Londynie na stanowisku CEE Managera (region Europy Środkowo-Wschodniej i Turcji).

Z kolei Sean Doyle otrzymał awans na stanowisko Associate Director w dziale rynków kapitałowych. Sean Doyle posiada ośmioletnie doświadczenie na rynku nieruchomości komercyjnych w USA, Wielkiej Brytanii i Europie Środkowo-Wschodniej. Do CB Richard Ellis dołączył w 2010 roku. Sean specjalizuje się w transakcjach sprzedaży i zakupu nieruchomości handlowych, magazynowych i biurowych.

Andrzej Wojsa został aministratorem portfolio w dziale obsługi klientów korporacyjnych, gdzie będzie odpowiedzialny za aktualizację baz, analizy finansowe oraz administrowanie portfelem nieruchomości klienta na terenie całej Polski.