Strefa Najemców to narzędzie, które umożliwia śledzenie dynamiki prowadzonego biznesu na tle swojej branży, jak również na tle całej galerii handlowo-rozrywkowej. Każdy z najemców w centrach handlowych Echo Investment zarządzanych przez Est-On będzie mógł zamieścić w nim informacje dotyczące działalności w konkretnym obiekcie.

Ponadto każdy z najemców będzie mógł monitorować poziom odwiedzalności danego centrum oraz zapoznać się z bieżącymi komunikatami. Strefa Najemców to również zbiór kontaktów z poszczególnymi działami administracji, serwisem technicznym, sprzątającym i ochrony obiektu, jak również dostęp do regulaminów, formularzy oraz ankiet. Informacje będzie można uzyskać po wprowadzeniu odpowiedniego hasła.

– Najemcy coraz częściej czynnie angażują się w działania centrum i uważnie przyglądają się ich wpływowi na wyniki swojej działalności. Do tej pory jednak nie mieli możliwości sprawdzenia wyników prowadzonej działalności na tle branży, w której funkcjonują, czy też na tle wyników całego centrum, w tym również odwiedzalności. Strefa Najemców to odpowiedź na zapotrzebowanie rynku oraz kolejne narzędzie wspomagające komunikację pomiędzy zarządcą a najemcą – powiedział Wojciecha Knawy, dyrektor zarządzający firmy Est-On.