– Nowa strona internetowa jest zaprojektowana w taki sposób, aby pokazała charakter marki. Chcemy, aby zdjęcia pomagały inspirować naszych klientów. Wyróżnia ją m.in. łatwość nawigowania oraz wysoka estetyka – powiedział w rozmowie z Retailnet.pl Tomasz Ciąpała, wiceprezes Lancerto.

Zdjęcia do strony internetowej wykonała agencja Horton Stephens. Za wykonanie strony odpowiedzialna jest agencja 21infinity.com.

Na początku lutego br. marka Lancerto zapowiedziała, że do końca I kwartału br. zamierza pojawić w czterech nowych lokalizacjach. W lutym firma otworzyła salon firmowy w M1 w Zabrzu, a w marcu nowy sklep pojawi się w centrum handlowym M1 w Krakowie. Wcześniej sieć odzieżowa Lancerto uruchomiła swój salon w centrum handlowym M1 w Czeladzi – siedemnasty sklep tej marki i pierwszy nieoutletowy salon na Śląsku.

Strategia Lancerto zakłada stworzenie własnej sieci sprzedaży detalicznej, skupionej w 19 największych miastach Polski. Kolekcje Lancerto sprzedawane są w Polsce, Litwie, Łotwie oraz Estonii.

Ubrania marki Lancerto są szyte w Polsce przez uznany i doświadczony zespół krawców, który specjalizuje się także w szyciu mody męskiej dla innych prestiżowych marek w Europie. Linia ubrań obejmuje garnitury, koszule, klasyczne marynarki, płaszcze, buty oraz akcesoria.