W wyjaśnieniu agencji Mediashow czytamy: "W opublikowanym 18.03.2011 roku artykule "Millenium Hall na ukończeniu" została wykorzystana wypowiedź Pana Marcina Pałażeja dyrektora generalnego Grupy Inditex, wyjęta z kontekstu, niedotyczącego opisywanego projektu. Artykuł został już skorygowany. Za niefortunny błąd przepraszamy. Mediashow".

Artykuł wskazywał, że budynek Millenium Hall osiągnął 100 proc. zaawansowania. Aktualnie trwa montaż okładzin ceramicznych na fasadzie budynku, a na elewacji zamontowano już pierwsze logo Millenium Hall. Postępy w zakresie architektury wnętrz i instalacji wewnętrznych posuwają się sprawnie. Ukończono większość pomieszczeń technicznych. Teraz pracują w nich ekipy firm instalacyjnych. W marcu rozpoczął się montaż schodów, chodników ruchomych i wind. Można już podziwiać efekt realizacji architektury wnętrz pasaży. Strefy najmu w Millenium Hall zostały już wyznaczone zgodnie z podpisanymi umowami. Pod koniec maja najemcy będą mogli urządzać wynajęte powierzchnie.

W ostatni etap weszła także komercjalizacja obiektu. Do wynajęcia zostały ostatnie lokale. Millenium Hall dysponuje ponad 55 tys. mkw. powierzchni komercyjnej. Powstanie tu 250 sklepów, butików z odzieżą, obuwiem, wyposażeniem wnętrz oraz restauracje, kawiarnie i cukiernie. Na powierzchni 2,5 tys. mkw. będą funkcjonować delikatesy spożywcze. Na klientów czeka 1000 miejsc parkingowych.