Budynek usługowo-handlowy powstanie w pobliżu Galerii Zielonej oraz marketów Carrefour i Kaufland w Puławach. Trzykondygnacyjny obiekt zostanie wzniesiony na skarpie, co umożliwi bezpośredni dostęp do sklepów z zewnątrz. Serwis Moje Miasto poinformował, że 1 marca została podpisana umowa z wykonawcą projektu – firmą Pin-Bud.

Wcześniej w tym miejscu miała powstać Galeria Skarpa, ale w związku z problemami z Miejscowym Planem Zagospodarowania, inwestor zdecydował się na realizację projektu Nova.

Na stronie inwestora można śledzić przebieg procesu wynajmu centrum.

W mieście działa Galeria Zielona, która mieści się przy ul. Lubelskiej. W centrum funkcjonują takie sklepy jak: Deichmann, elektromartek Media Expert, CCC, Empik i Monnari. Kolejnym centrum jest Galeria Yeti (ul.Piłsudskiego), w której funkcjonują między innymi marki: Bialcon, Gino Rossi, Ryłko, Badura i Grawik. W mieście przy ul. Gościńczyk istnieje także centrum handlowe sieci Carrefour.

Puławy to miasto położone w zachodniej części województwa lubelskiego, należy do ośrodków miejskich z liczbą mieszkańców powyżej 50 tys. W 2006 roku Puławy zostały wyróżnione tytuły Złotej Lokalizacji Biznesu. Ponadto miasto zostało uhonorowane wyróżnieniem w kategorii gmin miejskich za nieustanne podnoszenie jakości życia w mieście oraz wyjątkowo dobrą współpracę z inwestorami – zarówno strategicznymi, jak i małymi, a także ze środowiskiem biznesu.

R E K L A M A 

XII FORUM HANDLU DETALICZNEGO BESTSHOP 2011

14 kwietnia 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku sieci handlu deatlicznego. Tematem kwietniowej konferencji będą procesy konsolidacyjne zachodzące na polskim rynku handlowym.

Zapraszamy do udziału !