Na potrzeby marki został wynajęty lokal o powierzchni sięgającej prawie 50 mkw. Cafe Decor to salon z segmentu wyposażenia, aranżacji i dekoracji wnętrz. W kieleckim punkcie będzie można również skorzystać z fachowego doradztwa.

„Oferta elementów wystroju wnętrz dostępna w naszych sklepach jest spójna stylistycznie i kolorystycznie. Nasi dekoratorzy pomagają wykreować wnętrza przyjazne, o wyważonych proporcjach. Ponadto proponujemy bogatą gamę prezentów oraz dekoracyjnych elementów i aranżacji”, czytamy na stronie firmowej marki.

Sklepy Cafe Decor działają w Warszawie, Bełchatowie, Bielsko Białej, Olsztynie, Rzeszowie, Toruniu, Tarnowie oraz Jeleniej Górze.

W Kielcach Cafe Decor dołączy do Dekorady, czyli wydzielonej w rozbudowywanej części Galerii Echo przestrzeni, która została dedykowana jednej grupie najemców. Na 5 tys. mkw. znajdzie się kilkadziesiąt marek oferujących produkty i usługi związane z wyposażaniem i dekorowaniem wnętrz.

W nowym centrum znajdzie się blisko 300 sklepów i punktów usługowych. Nowa Galeria Echo, jak zapowiada inwestor, zostanie otwarta w sierpniu 2011 roku. 

R E K L A M A 

XII FORUM HANDLU DETALICZNEGO BESTSHOP 2011

14 kwietnia 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku sieci handlu deatlicznego. Tematem kwietniowej konferencji będą procesy konsolidacyjne zachodzące na polskim rynku handlowym.

Zapraszamy do udziału !