Event pod nazwą „Akcja Licytacja” to kolejna realizacja o charakterze prosprzedażowym. Warunkiem wzięcia udziału w zabawie jest zrealizowanie zakupu na kwotę co najmniej 100 zł na terenie CH M1 Czeladź. Wraz z paragonem klientowi zostanie wręczony złoty dukat, który w finałową niedzielę, 3 kwietnia, może wziąć udział w Wielkiej Licytacji. W akcji obowiązuje zasada wielokrotności. Im więcej dukatów, tym bardziej rosną szanse na wylicytowanie atrakcyjnej nagrody.

Do wygrania m.in.: telewizor, laptopy, mp3, iPad, komplet biżuterii, kosiarka oraz ekspres do kawy.

Centrum handlowe M1 Czeladź powstało w grudniu 1997 roku. Rozbudowę obiektu rozpoczęto w drugiej połowie 2007, a zakończono w sierpniu 2008. Dzięki rozbudowie grono najemców centrum poszerzyło się m.in. o takie marki jak: Douglas, Solar, Gerry Weber, Jacqueline Riu, Venezia, Willsor oraz pierwszy w Polsce sklep TK Maxx. Powierzchnia GLA po rozbudowie to 52,9 tys. mkw.

Centra handlowe M1 nadzorowane są przez Metro Group Asset Management sp. z o.o., która zarządza dziewięcioma centrami handlowymi M1 oraz centrum Magnolia Park, CH Centrum Ursynów, CH Ster, CH Galeria Piastów, CH Pasaż Grodzki. Dodatkowo Grupa obsługuje w zakresie Facility Management 27 hal Makro Cash & Carry, 50 hipermarketów Real, 11 obiektów Media Markt i dwa obiekty biurowe, w tym siedzibę Metro Group w Polsce, a także prowadzi działalność inwestycyjną na rzecz Makro C&C i centrów handlowych M1.

R E K L A M A 

XII FORUM HANDLU DETALICZNEGO BESTSHOP 2011

14 kwietnia 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku sieci handlu deatlicznego. Tematem kwietniowej konferencji będą procesy konsolidacyjne zachodzące na polskim rynku handlowym.

Zapraszamy do udziału !