Marka 5.10.15 zajmuje w galerii powierzchnię prawie 140 mkw. Lokal znajduje się na I piętrze przy sklepach Volcano, Atlantic i Miss Trendy. Tym, co wyróżnia salon jest duża, 18-metrowa witryna widoczna od frontu parkingu. Do sklepu prowadzą schody, schody ruchome, oraz dwie windy panoramiczne.

5.10.15 w Galerii Mrówka jest pierwszym salonem tej marki na ciechanowskim rynku. – Jest to kolejna znana marka odzieżowa, która wzbogaca i uatrakcyjnia ofertę galerii – dodaje Drozd.

Firma RetPro zapowiedziała, że kolejne otwarcia markowych sklepów w Galerii Mrówka nastąpią w kwietniu.

Galeria Mrówka jest jedynym centrum handlowym w 50-tysięcznym Ciechanowie. W obiekcie o powierzchni ponad 13 tys. metrów znajduje się wiele markowych sklepów, w tym m.in.: Marcpol, MediaExpert, Adidas, Puma, Deichmann, Atlantic, Moodo, Ravel, InMedio, Volcano, Miss Trendy, Galeria Fitness.

Od momentu otwarcia pierwszego salonu w centrum handlowym – M1 w Czeladzi marka 5.10.15 sukcesywnie pracowała nad stworzeniem ogólnopolskiej sieci z odzieżą dziecięcą. 5.10.15 rozwijana jest poprzez własne salony, jak i za pośrednictwem sklepów franczyzowych. Firma zapowiada również pojawienie się pierwszych zagranicznych punktów.

R E K L A M A 

XII FORUM HANDLU DETALICZNEGO BESTSHOP 2011

14 kwietnia 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku sieci handlu deatlicznego. Tematem kwietniowej konferencji będą procesy konsolidacyjne zachodzące na polskim rynku handlowym.

Zapraszamy do udziału !