Z informacji uzyskanych od Jones Lang LaSalle wynika, że marka Claire’s przygotowuje się do otwarcia sklepów w Opolu, Wrocławiu i Radomiu. 

Najbliższe z zapowiadanych otwarć nastąpi już w ciągu następnego miesiąca. Będzie to pierwszy salon marki działający w Auchan Bielany Wrocławskie. Lokal wynajęty tu na potrzeby marki ma 97 mkw. powierzchni. Jak zaznacza Jones Lang LaSalle, jest to już trzecia umowa zawarta z Auchan w Polsce (poza sklepami w Piasecznie i Swadzimiu k. Poznania).

Sklep w Opolu pierwszych klientów ma przyjąć w maju br. i dostępny będzie w centrum handlowym Karolinka. Powierzchnia lokalu to 74 mkw.

Marka zaplanowała również otwarcie sklepu w radomskim centrum handlowym Galeria Słoneczna.

Za poszukiwanie powierzchni handlowych dla sieci Claire’s odpowiada Jones Lang LaSalle. Jak informowaliśmy pod koniec lutego br. firmy zawarły ostatnio porozumienie o współpracy. Dagmara Filipiak, starszy konsultant w zespole Reprezentacji Najemców Powierzchni Handlowych w Jones Lang LaSalle, mówiła wówczas, że Claire’s będzie otwierać kolejne lokale (o powierzchni około 80-120 mkw.) w popularnych centrach handlowych.

Marka Claire’s jest liderem w branży akcesoriów modowych. Posiada ponad tysiąc sklepów w Europie i ponad 3 tys. sklepów na świecie.