W centrum wprowadzono już wiele rozwiązań proekologicznych, których efekty można odczuć na co dzień. Wszystkie odpady wytwarzane przez centrum są segregowane, na parkingu dostępne są także dla kientów pojemniki do selektywnej zbiórki odpadów. Neony na elewacji wymienione zostały na nowoczesne i energooszczędne węże LED. Tradycyjne źródła światła w galerii handlowej stopniowo zastępowane są energooszczędnymi lampami LED.

W ramach działań proekologicznych, w kwietniu na terenie galerii odbędzie się równeiż przedświąteczna zbiórka odpadów – w zamian za przyniesioną makulaturę, baterie i żarówki, klienci centrum otrzymają sadzonki drzew ozdobnych.

Akcję WWF wspierają wszystkie obiekty sieci Plaza: Galeria Kraków Plaza, Sosnowiec Plaza, Rybnik Plaza, Lublin Plaza oraz Sadyba Best Mall – nowoczesne galerie handlowe wyróżniające się ciekawym wystrojem i przyjazną atmosferą sprzyjającą swobodnym zakupom. Bogata oferta markowych butików świetnie rozpoznawanych marek, punkty usługowe, Fantasy Park z kręgielnią, bilardem, grami komputerowymi i dyskoteką oraz kompleks kinowy Cinema City zaspokoją najbardziej wyszukane gusta. To idealne miejsce zakupów i spotkań całej rodziny.

R E K L A M A

XII FORUM HANDLU DETALICZNEGO BESTSHOP 2011

14 kwietnia 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku sieci handlu deatlicznego. Tematem kwietniowej konferencji będą procesy konsolidacyjne zachodzące na polskim rynku handlowym.

Zapraszamy do udziału !