Ulice handlowe to dodatkowy kanał sprzedaży

Jak poinformował Wojciech Gepner, PR Manager Echo Investment, pierwsze w rejonie kino wielowymiarowe zostanie otwarte już jesienią 2011 roku. – Kielce dołączą do grupy ośmiu miast w Polsce, w których dostępna jest ta forma rozrywki. Obecnie wielowymiarowe kina należące do spółki Kino 5D działają m.in. w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu i Gdańsku – wymienia.

Kino 5D łączy w sobie obraz w technologii 3D z naturalnymi efektami takimi jak: woda, mgła, śnieg, wiatr, zapach, ogień. W trakcie seansu widzowie – za sprawą zamontowanych na sali ruchomych foteli – odczuwają wstrząsy i szarpnięcia, co wzmacnia efekt odbioru.

– To miejsce, w którym widz odbiera film wszystkimi zmysłami. Obraz 3D i dźwięk digital surround to w dzisiejszych czasach za mało. Nadszedł czas na nowe doznania, które śmiało możemy nazwać rozrywką przyszłości. Widz znajduje się w samym sercu wydarzeń i jest aktywnym uczestnikiem seansu filmowego – mówi Maciej Kwitek z firmy Kino 5D Extreme.

Jak zapewniają operatorzy, kino 5D może mieć również wymiar edukacyjny – zwłaszcza dla młodych widzów przygotowany jest już repertuar o charakterze edukacyjnym, w tym przyrodniczym.

Inwestorzy Galerii Echo liczą na duże zainteresowanie ze strony klientów, zwłaszcza, że wychodzą z ofertą jedynej tego typu placówki w rejonie.

Sama rozbudowana Galeria Echo pierwszych klientów przyjmie już za kilka miesięcy. W obiekcie, w części dedykowanej rozrywce, pojawi się także 12-torowa kręgielnia, siłownia, fitness, a dla dzieci przewidziana jest bawialnia o powierzchni sięgającej ok. 300 mkw.