W kwietniu ruszy salon Intersport w Galerii Słonecznej w Radomiu. Powierzchnia wyniesie 758 mkw. (pierwotnie planowano 917 mkw.).

W szczecińskiej Galerii Kaskada powstanie sklep o powierzchni 993 mkw. – będzie mniejsza od zakładanej o 15 mkw. Intersport zacznie działać w tej lokalizacji od września br.

Trzecim lokalem uruchomionym w tym roku będzie salon w Millenium Hall w Rzeszowie. Jego powierzchnia nie jest jeszcze ustalona, ale będzie mniejsza od pierwotnie zakładanej (1101 mkw.). Sklep zacznie działać w październiku 2011 roku.

W 2012 roku firma chce wprowadzić swoje produkty do dwóch kolejnych obiektów: CH Nova Park w Gorzowie Wielkopolskim oraz CHU Korona w Kielcach. W przypadku pierwszej lokalizacji powierzchnia najmu nie jest na razie znana. W drugiej sklep będzie dysponował powierzchnią 714 mkw.

Na 2013 rok Intersport również planuje dwa otwarcia. W gliwickim Focus Mall (850 mkw.) oraz w CH Felicity w Lublinie.

Strategia rozwoju nowych sklepów w latach 2011-2013 przewiduje uruchamianie placówek w miastach powyżej 100 tys. mieszkańców, w najlepszych lokalizacjach. Firma zamierza także zmniejszać powierzchnię sklepu wzorcowego, poprzez ograniczenie części magazynowej. W związku z tym w sklepach, które zostaną otwarte w tym roku Intersport zmniejszyła planowaną powierzchnię.

R E K L A M A

XII FORUM HANDLU DETALICZNEGO BESTSHOP 2011

14 kwietnia 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku sieci handlu deatlicznego. Tematem kwietniowej konferencji będą procesy konsolidacyjne zachodzące na polskim rynku handlowym.

Zapraszamy do udziału !