Lokal działa w Galerii Emka od 17 marca br. Paolo’s Ristorante & Pizzeria  serwuje typowe włoskie potrawy: makarony, risotta, mięsa, ryby i pizze. Restauracja daje klientom możliwość komponowania własnych dań. 

Sieć Paolo’s Ristorante & Pizzeria planuje w najbliższym czasie uruchomić opcję zamówień przez internet z dostawą do domu, rezerwację miejsc online oraz system informowania o nowych promocjach poprzez portal Facebook.

Galeria Emka w Koszalinie ma ponad 22 tys. mkw. powierzchni. Mieści się w niej 70 sklepów i salonów znanych światowych i polskich marek oferujących odzież, obuwie, kosmetyki, biżuterię, telefony, artykuły gospodarstwa domowego i wyposażenia wnętrz, zabawki, sprzęt komputerowy, RTV i AGD oraz artykuły spożywcze. Do dyspozycji  klientów zostało oddanych 550 miejsc parkingowych.

R E K L A M A

XII FORUM HANDLU DETALICZNEGO BESTSHOP 2011

14 kwietnia 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku sieci handlu deatlicznego. Tematem kwietniowej konferencji będą procesy konsolidacyjne zachodzące na polskim rynku handlowym.

Zapraszamy do udziału !