Fabrice Bansay zastąpił Oliviera Gerarda-Coestera, prezesa zarządu Grupy Apsys, który dotychczas dzielił swój czas pomiędzy Polskę i Francję.

Nowy prezes  jest związany z Grupą od stycznia 2000 r., kiedy to rozpoczął pracę w Polsce jako członek zespołu handlowego spółki odpowiadający za komercjalizację projektów należących do Apsys, w tym wielofunkcyjnego centrum handlowego Manufaktura w Łodzi. W następnych dwóch latach odpowiadał za rozwój projektów parków handlowych we Francji. Był także dyrektorem handlowym Apsys Francja. W 2007 roku objął stanowisko dyrektora rozwoju ds. Wschodniej Europy, a w 2009 został prezesem spółki Apsys Rosja.

Grupa Apsys w Polsce jest deweloperem i zarządcą 14 centrów handlowych o łącznej powierzchni ponad 600 tys. mkw., zlokalizowanych w 11 największych miastach. Flagowym projektem firmy w Polsce jest wielofunkcyjne centrum handlowe Manufaktura w Łodzi. Apsys to firma zajmująca się kompleksową obsługą centrów, począwszy od zarządzania umowami najmu, przez tworzenie strategii marketingowych, po techniczne utrzymanie obiektów.

R E K L A M A

XII FORUM HANDLU DETALICZNEGO BESTSHOP 2011

14 kwietnia 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku sieci handlu deatlicznego. Tematem kwietniowej konferencji będą procesy konsolidacyjne zachodzące na polskim rynku handlowym.

Zapraszamy do udziału !