System Doradztwa Wiedzy Praktycznej polega na szkoleniu franczyzobiorców z zakresu zarządzania placówką Brand New Products. Przeprowadzają je doradcy wewnętrzni, rekrutowani spośród franczyzobiorców BNP z minimum dwuletnim stażem oraz wieloletni pracownicy firmy. Są to ludzie zorientowani w specyfice biznesu Brand New Products oraz branży odzieży outletowej, znają mechanizmy działania rynku i potrafią szybko reagować na zmieniające się tendencje, często w przeciwieństwie do nowych franczyzobiorców.

– System Doradztwa Wiedzy Praktycznej ma pomóc w utrzymaniu rentowności placówek licencyjnym. Jest szczególnie przydatny młodym partnerom, którzy dopiero wdrażają się w biznes. Mogą wtedy korzystać z pomocy bardziej doświadczonych kolegów franczyobiorców i naszych pracowników. Wyjaśniają jak unikać kłopotów i zwiększać wydajność pracy sklepu – mówi Paweł Bryniarski, prezes Brand New Products.

Warunkiem włączenia placówki BNP do Systemu Doradztwa Wiedzy Praktycznej jest weryfikacja jakości działania i identyfikacja jej potrzeb. Wyniki analizy są podstawą opracowania indywidualnego programu wsparcia i szkolenia franczyzobiorców. – System Doradztwa Wiedzy Praktycznej może odbywać się w trybie ciągłym lub okazjonalnie. Jest to uzależnione od wyników oceny placówek wystawionej przez konsultantów BNP i potrzeb licencjobiorców. Partnerzy mogą korzystać z konsultacji w swoim punkcie handlowym lub w centrali firmy – mówi Paweł Bryniarski.

R E K L A M A

XII FORUM HANDLU DETALICZNEGO BESTSHOP 2011

14 kwietnia 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku sieci handlu deatlicznego. Tematem kwietniowej konferencji będą procesy konsolidacyjne zachodzące na polskim rynku handlowym.

Zapraszamy do udziału !