Salon Apart znajdzie się na poziomie "0" tuż przy głównym wejściu do galerii.

Trwa dalsza komercjalizacja obiektu. – Chcemy zaoferować przyszłym klientom urozmaiconą ofertę popularnych marek z branży modowej – dodaje Magdalena Róziewska.

Galeria handlowa będzie częścią powstającego we Wrocławiu najwyższego kompleksu handlowo-biurowo-apartamentowego w Polsce. Galeria Sky Tower będzie mieć 25 tys. mkw. powierzchni całkowitej. Na dwóch poziomach znajdzie się: 120 sklepów, liczne restauracje i kawiarnie. Parking będzie liczył 1,5 tys. miejsc.

Galeria handlowa Sky Tower będzie zlokalizowana na wrocławskich Krzykach, przy głównej trasie łączącej południe miasta i autostradę A4 z centrum. Niewątpliwą zaletą tej lokalizacji jest bliskość linii tramwajowych i autobusowych oraz niewielka odległość od głównych dworców PKP i PKS.

Pomysłodawcą i inwestorem kompleksu Sky Tower jest dr Leszek Czarnecki – przedsiębiorca od lat związany z Wrocławiem. Jest głównym akcjonariuszem notowanej na GPW w Warszawie finansowej grupy kapitałowej Getin Holding. Kontroluje również spółki deweloperskie odpowiedzialne m.in. za Arkady Wrocławskie i warszawskie Osiedle Przy Promendzie.

R E K L A M A

XII FORUM HANDLU DETALICZNEGO BESTSHOP 2011

14 kwietnia 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku sieci handlu deatlicznego. Tematem kwietniowej konferencji będą procesy konsolidacyjne zachodzące na polskim rynku handlowym.

Zapraszamy do udziału !