Centrum Handlowe Kraków Plaza po raz pierwszy uczestniczy w akcji „Godzina dla Ziemi”, ale z pewnością nie po raz ostatni. – Biorąc udział w akcji chcemy wesprzeć ideę ochrony środowiska poprzez oszczędność energii – mówi Dagmara Starobrat, Marketing Menager Kraków Plaza. – Na znak poparcia dla akcji postanowiliśmy, że galerii wygasi oświetlenie wewnątrz centrum oraz zgasić lampy oświetlające jego zewnętrzną elewację. Ze względu na bezpieczeństwo naszych klientów oraz porę zamknięcia większości naszych sklepów, niestety nie możemy pozwolić sobie na całkowite wyłączenie światła – dodaje.

W tym roku oprócz Centrum Handlowego Kraków Plaza, do akcji włączyło się pięć innych galerii zarządzanych przez Segece Polska, w różnych częściach kraju – Rybnik Plaza, Lublin Plaza, Sosnowiec Plaza, Ruda Śląska Plaza oraz Sadyba Best Mall.

CHR Kraków Plaza korzysta z rozwiązań proekologicznych. W ubiegłym roku galeria organizowała też wiele akcji na rzecz ochrony środowiska, m.in. „Kwiatek za surowce”, „EkoPlaza” czy „Wioska bioróżnorodności”.

R E K L A M A

XII FORUM HANDLU DETALICZNEGO BESTSHOP 2011

14 kwietnia 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku sieci handlu deatlicznego. Tematem kwietniowej konferencji będą procesy konsolidacyjne zachodzące na polskim rynku handlowym.

Zapraszamy do udziału !