Kartami zbliżeniowymi w technologii MasterCard PayPass i Maestro PayPass można płacić w 36 salonach AlmiDecor oraz 21 Flo w całym kraju. System działa w nich od 15 marca br. – Wierzę, że klienci obu sieci szybko przekonają się, że wprowadzenie technologii zbliżeniowej MasterCard PayPass w salonach AlmiDecor i Flo to większa wygoda robienia zakupów – mówi reprezentujący marki Krzysztof Kawałko z ADe Line SA.

Za zakupy w AlmiDecor lub Flo można zapłacić dowolną kartą lub innym urządzeniem wyposażonym w technologię MasterCard PayPass, takim jak zegarek, breloczek, naklejka lub telefon, wydanym na terenie kraju przez jeden z szesnastu banków. Nośniki z logo PayPass wystarczy zbliżyć do specjalnego czytnika i tym samym zakończyć transakcję.

Karty wyposażone w technologię MasterCard PayPass wydają banki: Pekao SA, BZ WBK, ING Bank Śląski, Alior Bank, mBank, Multibank, Citi Handlowy, Deutsche Bank, InvestBank, Millennium, Polbank, Inteligo, Raiffeisen Bank, GETIN Bank, BNP Paribas Fortis i GBW.

W sklepach AlmiDecor i Flo, w związku z wprowadzeniem nowej technologii płatniczej, od maja do końca czerwca zostanie zorganizowana promocja. Klienci płacący w tym czasie za zakupy w systemie MasterCard PayPass otrzymają voucher na zakupy. Szczegóły będą dostępne już w kwietniu na stronie paypass.pl.

R E K L A M A

XII FORUM HANDLU DETALICZNEGO BESTSHOP 2011

14 kwietnia 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku sieci handlu deatlicznego. Tematem kwietniowej konferencji będą procesy konsolidacyjne zachodzące na polskim rynku handlowym.

Zapraszamy do udziału !