Finalne plany mają być zatwierdzone już w kwietniu. Zarządcy ani właściciele galerii nie chcą ujawniać jeszcze szczegółów rozbudowy. Wiadomo tylko, że prace rozpoczną się w IV kwartale 2011 roku.

Z rozmowy z Wojciechem Drozdem, właścicielem firmy RetPro, zarządzającej galerią i odpowiedzialnej za komercjalizację obiektu wynika, że rozbudowa jest niezbędna. Do firmy zgłaszają się kolejni przedstawiciele sieci, które chciałyby otworzyć salony w Ciechanowie. A w obecnej chwili wolny jest jedynie jeden lokal o powierzchni 200 mkw. – Przewiduję możliwość podzielenia go na dwa mniejsze – zaznacza Drozd. Lokal mieści dokładnie na przeciwko salonu marki 5.10.15.

Galeria Mrówka jest największym centrum handlowym w Ciechanowie. Aktualnie powierzchnia budynku wynosi 13 tys. mkw. Mieści się tu 40 lokali handlowo-usługowych. Obok działa parking na 350 aut.

Właścicielem galerii jest firma RolBud Sp. j.

R E K L A M A

XII FORUM HANDLU DETALICZNEGO BESTSHOP 2011

14 kwietnia 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku sieci handlu deatlicznego. Tematem kwietniowej konferencji będą procesy konsolidacyjne zachodzące na polskim rynku handlowym.

Zapraszamy do udziału !