Informację o rozpoczęciu starań o uzyskanie wszelkich wymaganych pozwoleń podała Gazeta Wrocławska. Przedstawiciele firmy spotkali się w tym celu z prezydentem miasta Michałem Zawiłą.

–  Jesteśmy zainteresowani realizacją projektu w Jeleniej Górze, nie mniej ważne są w tym momencie decyzje administracyjne. Realizację galerii handlowej uzależniamy od decyzji władz miasta w kwestii zapisów planu zagospodarowania przestrzennego – powiedziała nam Monika Szostek z TK Development.

Firma chce wybudować centrum handlowe wspólnie z PKS Tour. Obiekt ma powstać przy dworcu autobusowym u zbiegu ulic Podwale i Jana Pawła II. Projekt zakłada połączenie funkcji handlowej z funkcją komunikacyjną. –  Na przeszło dwuhektarowej działce, zlokalizowanej w centrum miasta, powstanie galeria handlowa o powierzchni najmu ok. 22 tys. mkw. Zakładana ilość miejsc parkingowych to 800 – dodaje Monika Szostek.

R E K L A M A

XII FORUM HANDLU DETALICZNEGO BESTSHOP 2011

14 kwietnia 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku sieci handlu deatlicznego. Tematem kwietniowej konferencji będą procesy konsolidacyjne zachodzące na polskim rynku handlowym.

Zapraszamy do udziału !