Latem najemcy przejmą swoje lokale

– Osiągnięcie porozumienia z miastem sprawiło, że nasze plany inwestycyjne nabiorą tempa. Budowę Łaciny chcemy rozpocząć w ciągu roku, a zakończyć w 24 miesięce – powiedział Maciej Wróblewski, wiceprezes i dyrektor działu rozwoju Apsys Polska.

Aktualnie centrum jest skomercjalizowane w 65 proc. Inwestor zawarł umowy z około 100 najemcami. – Dla lokalnych przedsiębiorców istotne jest to, że w procesie komercjalizacji zwracamy uwagę na zachowanie równowagi pomiędzy małymi i dużymi punktami handlowymi oraz międzynarodowymi sieciami handlowymi a lokalnymi najemcami  – dodaje Marek Błędowski, dyrektor handlowy Apsys Polska.

Łacina, usytuowana na prawym brzegu Warty, tuż przy Rondzie Rataje, w pobliżu Starego Miasta będzie jednym z największych i najważniejszych centrów handlowo-rozrywkowych powstających w Polsce. Centrum będzie miało 95 tys. mkw. Powstanie w nim 300 punktów handlowych i usługowych, w tym 220 butików, 55 sklepów o średniej i dużej powierzchni. W strefie gastronomicznej funkcjonować będzie 25 lokali.  Dla klientów zostanie przygotowany parking podziemny i naziemny na 3,2 tys. miejsc

R E K L A M A

XII FORUM HANDLU DETALICZNEGO BESTSHOP 2011

14 kwietnia 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku sieci handlu deatlicznego. Tematem kwietniowej konferencji będą procesy konsolidacyjne zachodzące na polskim rynku handlowym.

Zapraszamy do udziału !