Sektor finansowy może skorzystać na konsolidacji i modernizacji struktur spółek handlu detalicznego. Fundusze inwestycyjne też to dostrzegły, jednak dosyć niedawno. Jak twierdzi Renata Juszkiewicz wyraźna ich aktywność widoczna jest od kilku miesięcy. Ale zainteresowanie z ich strony wcale nie słabnie.

Czy przełoży się to na dalszy rozwój rynku i jakie korzyści w związku z tym staną się udziałem branży handlu detalicznego – o tym na najbliższym Forum BestShop będą debatować eksperci i przedstawiciele największych funduszy private equity związanych z sektorem polskiego handlu.

Dyskusja w tej sprawie odbędzie się z udziałem Mid Europa Partners – funduszu private equity, który w ostatnim czasie przejął sieć sklepów convenience Żabka. Głos zabiorą też reprezentanci funduszu Enterprise Investors, który zainwestował w sieć Dino. A swoimi doświadczeniami podzielą się również przedstawiciele funduszu Resource Partners, właściciela sieci sklepów Zielony Market.

R E K L A M A

XII FORUM HANDLU DETALICZNEGO BESTSHOP 2011

14 kwietnia 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku sieci handlu deatlicznego. Tematem kwietniowej konferencji będą procesy konsolidacyjne zachodzące na polskim rynku handlowym.

Zapraszamy do udziału !