Wcielenie w życie zasady win to win to nie lada sztuka

Przez 11 lat naszej działalności współpracowaliśmy z wieloma przedstawicielami władz lokalnych, zarówno w dużych aglomeracjach, jak i mniejszych miastach. Budowaliśmy w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Rudzie Śląskiej, Sosnowcu, Rybniku, Lublinie, Suwałkach i Zgorzelcu, teraz budujemy w Toruniu. Samorządy rozumieją, że z realizacji inwestycji wypływa wiele korzyści: dla miasta i jego mieszkańców to nowe miejsca pracy, obiekty, w których można ciekawie spędzać czas, szeroka oferta handlowa i rozrywkowa, wreszcie zagospodarowana przestrzeń publiczna, zmiany w infrastrukturze. Dla najemców – możliwość pojawienia się na nowym lokalnym rynku.

W mniejszych miastach prezydenci lub burmistrzowie często włączają się bezpośrednio w proces przygotowania inwestycji. Chcą mieć realny wpływ na jej kształt, gdyż doceniają pozytywne oddziaływanie na region. Oczywiście, projekt realizowany jest zgodnie z przepisami, w oparciu o procedury i formalne decyzje, jednak wsparcie lokalnych autorytetów usprawnia i przyspiesza cały proces. Aby współpraca układała się dobrze, niezbędny jest dialog, szacunek i partnerskie traktowanie.

 
R E K L A M A

XII FORUM HANDLU DETALICZNEGO BESTSHOP 2011

14 kwietnia 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku sieci handlu deatlicznego. Tematem kwietniowej konferencji będą procesy konsolidacyjne zachodzące na polskim rynku handlowym.

Zapraszamy do udziału !
.