Wittchen to tylko jedna z nowości w ofercie 3 Stawów. Niedawno swój sklep wprowadziła do galerii również sieć Parfois. – Coraz więcej naszych klientów poszukuje nie tylko modnych ubrań, ale też akcesoriów, którymi może je wzbogacić – mówi Agnieszka Nizio, dyrektor Centrum Handlowego 3Stawy. – Jako centrum staramy się sprostać oczekiwaniom klientów i na bieżąco poszerzać naszą ofertę o nowe, atrakcyjne dla nich marki. Stąd od lutego działa u nas międzynarodowy brand Parfois z ofertą skierowaną głównie do kobiet, które cenią sobie najnowsze trendy w modzie. Natomiast w kwietniu w dotychczasowym miejscu VIP Collection rozpocznie swoją działalność Wittchen – dodaje.

Jak się dowiadujemy, aktualnie toczą się rozmowy dotyczące wprowadzenia do centrum kojonego nowego najemcę, tym razem w foog courcie galerii. Przedstawiciele CH 3 Stawy nie chcą jeszcze ujawniać, o jakiej marce mowa. Dowiadujemy się tylko, że sieć restauracyjna zajmie jedyny wolny lokal w galerii.

Wśród już działających w centrum handlowym restauracji są: Strzecha Polska, U Rokosza, Sphinx, BIM, Cafe Chopin, Flerynka.

R E K L A M A

XII FORUM HANDLU DETALICZNEGO BESTSHOP 2011

14 kwietnia 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku sieci handlu deatlicznego. Tematem kwietniowej konferencji będą procesy konsolidacyjne zachodzące na polskim rynku handlowym.

Zapraszamy do udziału !