Metro Group Asset Management zarządza obecnie dziewięcioma centrami handlowymi M1. W zeszłym roku firma przejęła jeszcze kilka projektów: Magnolię Park we Wrocławiu oraz –  w porozumieniu z Rank Progress – Galerię  Piastów w Legnicy i Pasaż Grodzki w Jeleniej Górze.

Ponadto z końcem 2010 roku spółka podpisała umowy z GE Real Estate Poland sp. z o.o., na mocy których stała się zarządcą centrum handlowego Ster w Szczecinie oraz CH Ursynów w Warszawie.
Do grona klientów firmy w zakresie dostarczania usług facility service (zarządzanie techniczne oraz serwisowanie obiektów) dołączyły również Plaza Center w Rybniku i galeria Gemini Park w Bielsku-Bialej. Wkrótce klientem firmy zostanie także Plaza w Rudzie Śląskiej.

W najbliższym czasie spółka planuje również rozbudowę obiektów handlowych M1 w Krakowie i Częstochowie oraz sfinalizowanie rozbudowy centrum M1 w Zabrzu. – Rok 2011 to dla naszej firmy czas rozwoju nowo przejętych inwestycji i wzmocnienia ich pozycji na rynku poprzez kompleksowe podejście do administrowania obiektami pozwalające efektywnie podnosić wartość obiektów – powiedziała Renata Kinde Czyż, członek zarządu Metro Group Asset Management.

Firma jako zarządca centrów handlowych działa na kilku obszarach: center management, facility management, service management oraz energy management.

R E K L A M A

XII FORUM HANDLU DETALICZNEGO BESTSHOP 2011

14 kwietnia 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku sieci handlu deatlicznego. Tematem kwietniowej konferencji będą procesy konsolidacyjne zachodzące na polskim rynku handlowym.

Zapraszamy do udziału !