Salon Quiosque dostępny jest na pierwszym piętrze galerii, w sąsiedztwie sklepów Volcano, Atlantic i Miss Trendy. Na ofertę marki składa się odzież damska i akcesoria modowe. – Projektanci Quiosque tworzą kolekcje z myślą o współczesnej kobiecie, aktywnej i zapracowanej. Ubrania tej marki są jednocześnie eleganckie i wygodne – zapewnia Wojciech Drozd, właściciel RetPro, firmy odpowiedzialnej za komercjalizację Mrówki.

Natomiast Bar u Niedźwiadków działa na parterze, przy głównym wejściu do centrum handlowego. Restauracja zajmuje powierzchnię 120 mkw. Jak mówi Drozd, restauratorzy mają również możliwość zagospodarowania ok. 50 mkw. powierzchni na zewnątrz galerii. Niewykluczone, że latem wystawią tam parasole i stoliki.

Nowa restauracja w ciechanowskiej galerii serwuje domowe obiady, pizze, fast-food, a także sałatki. Firma pracuje nad wprowadzeniem możliwości zamawiania dań z dowozem do domu – usługa miałaby być dostępna na obszarze całego miasta.

Jak już informowaliśmy, w Galerii Mrówka nadal wolny pozostaje jeden lokal, który może zostać podzielony na dwa mniejsze. Wolna powierzchnia mieści się naprzeciwko salonu 5.10.15.

R E K L A M A

XII FORUM HANDLU DETALICZNEGO BESTSHOP 2011

14 kwietnia 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku sieci handlu deatlicznego. Tematem kwietniowej konferencji będą procesy konsolidacyjne zachodzące na polskim rynku handlowym.

Zapraszamy do udziału !