Mituu proponuje swoim klientom tekstylia domowe, w tym: pościel, kołdry, poduszki, narzuty, zestawy ślubne, ręczniki i płaszcze kąpielowe.

Dekorada to miejsce, w którym zgromadzona zostanie oferta produktowa i usługowa firm związanych z branżą wyposażenia i dekoracji wnętrz. W nowej części, rozłożonej na 5 tys. metrach kwadratowych powierzchni komercyjnej, pojawią się m.in.: Cersanit, Opoczno, Barlinek, Dorma Interior Design, Galeria Angelus, Dom Dekoracji, Świat Kuchni Meblodex, salon Hi-Fi Terapia Dźwięku, Eurofirany, Cafe Decor.

Na początku marca br. firma Colliers International, zajmująca się komercjalizacją Dekorady, poinformowała, że najnowsza część Galerii Echo została wynajęta w 50 proc.

Nowa Galeria Echo zostanie otwarta w sierpniu 2011 roku. Powstanie tu blisko 300 sklepów i punktów usługowych. Na poziomach -1, 0 i +1 przewidziano ofertę handlową i usługową wraz z licznymi restauracjami, kawiarniami i lokalami typu fast-food. Ostatnią kondygnację przeznaczono na funkcje rozrywkowe i rekreacyjne. Klienci będą mieli do dyspozycji 12-torową kręgielnię, siłownię, fitness, a dla dzieci przewidziana jest bawialnia. Powierzchnia całkowita Galerii Echo to 159 tys. mkw., w tym około 70 tys. mkw. powierzchni GLA. Klienci będą mogli korzystać z około 2,3 tys. miejsc parkingowych.

R E K L A M A

XII FORUM HANDLU DETALICZNEGO BESTSHOP 2011

14 kwietnia 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku sieci handlu deatlicznego. Tematem kwietniowej konferencji będą procesy konsolidacyjne zachodzące na polskim rynku handlowym.

Zapraszamy do udziału !