Na potrzeby mińskiego salonu Media Expert został wynajęty lokal, którego powierzchnia wynosi około 1200 mkw. W ofercie sklepu jest blisko 20 tys. produktów – sprzęt RTV, AGD oraz multimedia.

A Media Expert zapowiada już kolejne otwarcia. W kwietniu sieć powiększy się o trzy placówki – elektromarkety pojawią się w Radomsku (powierzchnia salonu wyniesie 1600 mkw.), Starachowicach (1900 mkw.) oraz Suwałkach (2 tys. mkw.). Tym razem salony będą działać w samodzielnych, wolnostojących budynkach.

Na tym nie koniec zmian w obrębie sieci. Jak się dowiadujemy, również w kwietniu, nastąpi rebranding i przebudowa koncepcji merchandisingowej slepów w Przasnyszu (woj. mazowieckie), Nidzicy (woj. warmińsko-mazurskie) i Głogowie (woj. dolnośląskie).

Strategia firmy zakłada wprowadzania salonów sieci do mniejszych miastach – głównie do 100 tys. mieszkańców, gdzie jest ona liderem w swojej branży.

R E K L A M A

XII FORUM HANDLU DETALICZNEGO BESTSHOP 2011

14 kwietnia 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku sieci handlu deatlicznego. Tematem kwietniowej konferencji będą procesy konsolidacyjne zachodzące na polskim rynku handlowym.

Zapraszamy do udziału !