Segment mody męskiej uzupełni włoska marka ReyJay. Firma otworzyła w centrum sklep o powierzchni 119 mkw. Kolejny nowy najemca z branży odzieżowej to marka Stradivarius, należąca do hiszpańskiej grupy Inditex. Jego salon zajmie powierzchnię 332 mkw. W galerii znajdzie się również sklep Claire’s o powierzchni 74 mkw. Calzedonia dołączy do grona najemców bieliźnianych. Jej salon ma powierzchnię 67 mkw.

Sklepy ReyJay, Claire’s i Calzedonia zostaną otwarte w Karolince już wiosną. Stradivarius zagości w centrum dopiero jesienią.

Centrum handlowe Karolinka to największy kompleks handlowy w regionie opolskim. Obiekt tworzą galeria i park handlowy. Położony na opolskim Zaodrzu, przy ulicy Wrocławskiej, oferuje klientom ok. 130 sklepów i punktów usługowych, zlokalizowanych na łącznej powierzchni 70 tys. mkw. Otwarte w 2008 roku centrum dysponuje także parkingiem na 2,7 tys. samochodów. Właścicielem CH Karolinka jest fundusz MGPA Europe Fund III zarządzany przez firmę private equity MGPA.

R E K L A M A

XII FORUM HANDLU DETALICZNEGO BESTSHOP 2011

14 kwietnia 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku sieci handlu deatlicznego. Tematem kwietniowej konferencji będą procesy konsolidacyjne zachodzące na polskim rynku handlowym.

Zapraszamy do udziału !