Sklep z klimatem znajduje się na parterze centrum, w pobliżu salonów Venturi i Exclusive Touch. Zajmuje powierzchnię blisko 19 mkw. Oferuje kawy i herbaty świata, oryginalne przyprawy oraz prawdziwą czekoladę. W ciągłej sprzedaży posiada również: porcelanę, dzbanki do herbaty, kafetery, ekspresy do kawy, akcesoria do yerba mate (tykwy, bombille), zestawy upominkowe, spieniacze do mleka oraz akcesoria dla baristy.

Kolejny najemca – Propaganda – to sklep z prezentami i upominkami. Najemca posiada lokal o powierzchni blisko 25 mkw. Funkcjonuje na parterze w sąsiedztwie Careffoura.

Coco Yoco to nowa marka biżuterii. Sklep tej marki ma ponad 32 mkw. i znajduje się na parterze w pobliżu salonu 5.10.15.

Centrum handlowo-usługowe Galeria Sandecja mieści się przy ulicy Węgierskiej w Nowym Sączu. Na dwóch poziomach obiektu znajdują się markowe sklepy z odzieżą i obuwiem, lokale gastronomiczne, kawiarnie i restauracje oraz lokale usługowe. Szeroką ofertę artykułów spożywczych zapewnia hipermarket Carrefour.

Wśród 100 najemców obiektu znajdą się m.in.: Deichmann, CCC, Carry, Euro RTV AGD, H&M, Camaieu, Reserved, Mohito, House, Cropp Town, Yes, Ryłko, Douglas, Orsay, 5.10.15, Sunset Suit, Adidas, Nike,New Yorker, Ravel, Apart, Reporter Young.