Powierzchnię handlową dla nowego najemcy wynajęło Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe A&A.

Salon Deberg oferuje odzież sportową i turystyczną brytyjskich producentów. Wśród nich pojawiła się firma Regatta – dostawca odzieży outdorowej i rekreacyjnej. Spółka jest właścicielem marek: Regatta, Craghoppers, Hawkshead oraz Dare2be, która również jest sprzedawana w salonie. Nowy najemca dysponuje produktami firmy Lafuma – ubrania sportowe i turystyczne oraz akcesoria: buty, plecaki, namioty, itp. W salonie dostępna jest także marka obuwia HD heavy duty należąca do firmy Draszba, która jest również właścicielem marki Marisha oraz wyłącznym przedstawicielem na Polskę obuwia takich firm jak: Dr Martens, Converse, Adidas.

Powierzchnia najmu centrum outletowego Fashion House w Sosnowcu to 17 tys. mkw. W obiekcie działa 100 sklepów. Parking może pomieścić 1,2 tys. samochodów. Za wynajem Fashion House w Sosnowcu odpowiadają: dział leasingu Polonia Property Funds oraz BOIG Property Consulting.

Właścicielem  sieci centrów outlet Fashion House jest fundusz Polonia Property Funds. W  jego portfolio znajdują się obecnie trzy obiekty: Fashion House Warszawa,  Fashion House Sosnowiec oraz Fashion House Gdańsk.

R E K L A M A

XII FORUM HANDLU DETALICZNEGO BESTSHOP 2011

14 kwietnia 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku sieci handlu deatlicznego. Tematem kwietniowej konferencji będą procesy konsolidacyjne zachodzące na polskim rynku handlowym.

Zapraszamy do udziału !