Tradycyjne centra handlowe będą stanowić większość podaży

– Działka została wybrana nieprzypadkowo – leży w bezpośrednim sąsiedztwie planowanej autostrady A2, przy jedynym planowanym w tej części autostrady skrzyżowaniu. Gdy trasa powstanie, centrum powinno skutecznie powalczyć o i okolicznych miejscowości – podkreśla Jan Mroczka, prezes Grupy Kapitałowej Rank Progress.

Centrum będzie się składało z galerii handlowej wraz z supermarketem spożywczym i kinem wielocalowym. Ponadto w centrum powstanie hipermarket typu dom i ogród o powierzchni najmu około 12,3 tys. mkw. oraz park handlowy, który zajmie 14,3 tys. mkw. Łączna powierzchnia GLA  kompleksu to około 36,4 tys. mkw. Przy centrum powstanie parking na około 1,5 tys. miejsc postojowych. Planowane centrum ma już kluczowych najemców.

Przewidywany termin rozpoczęcia inwestycji to II kwartał 2012 roku, a termin zakończenia i oddania centrum do użytkowania to II kwartał 2014 roku.

R E K L A M A

XII FORUM HANDLU DETALICZNEGO BESTSHOP 2011

14 kwietnia 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku sieci handlu deatlicznego. Tematem kwietniowej konferencji będą procesy konsolidacyjne zachodzące na polskim rynku handlowym.

Zapraszamy do udziału !