Lokal We Global Sport pojawi się na pierwszym piętrze galerii i zajmie powierzchnię 350 mkw. Multibrandowy sklep będzie sprzedawać odzież, obuwie i sprzęt sportowy kilkudziesięciu marek, m.in. Converse, CAT, Merrell, K-Swiss, Everlast, Palladium, HD, 4F, a także Nike, Adidas i Puma.

– Jest to aktualnie jeden z naszych największych najemców – mówi Wiesława Barzycka, dyrektor ds. Marketingu Galerii Emka. – Otwarcie salonu poprzedzi intensywna kampania bilboardowa, a pierwsi klienci moga liczyć na wiele niespodzianek. Liczymy na to, że ta forma promocji przyciągnie wielu kupujących. Z pewnością skorzysta na tym cała galeria – zapewnia.

Jak się dowiadujemy, w najbliższym czasie planowane jest otwarcie dwóch kolejnych salonów, również na pierwszym piętrze budynku. Sklep z odzieżą męską Lorens & Wiktor, oferujący markowe garnitury zostanie stworzony na początku kwietnia. Zajmie lokal o powierzchni 52 mkw. A już na początku maja, w pomieszczeniu o tej samej powierzchni ruszy nowa placówka sieci Play.

R E K L A M A

XII FORUM HANDLU DETALICZNEGO BESTSHOP 2011

14 kwietnia 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku sieci handlu deatlicznego. Tematem kwietniowej konferencji będą procesy konsolidacyjne zachodzące na polskim rynku handlowym.

Zapraszamy do udziału !