Europa Centralna będzie miała 67 tys. mkw. powierzchni. Projekt łączy w sobie ideę galerii i parku handlowego. Prace przygotowawcze na terenie inwestycyjnym i połączenia drogowe są na etapie ukończenia. Deweloperem obiektu jest firma Helical Poland. Za wynajem powierzchni odpowiedzialny jest zespół Helical we współpracy z firmą King Sturge i Colliers International.

Elbląska Siódemka to centrum o powierzchni 61 tys. mkw. Deweloper obiektu – firma New Europe Property Holdings w lutym br. złożyła w Urzędzie Miasta Elbląga wniosek o pozwolenie na budowę. Centrum będzie się składać z galerii handlowej wraz z kinem, dwóch hipermarketów: spożywczego i budowlanego oraz stacji benzynowej i myjni. Przy kompleksie powstanie także parking dla 1350 samochodów. Inwestor przewiduje, że prace przy budowie kompleksu rozpoczną się najwcześniej wiosną lub latem przyszłego roku.

Budynek City Center Rzeszów powstaje w ścisłym centrum Rzeszowa na 3-hektarowej działce. Będzie miał 135 tys. mkw. powierzchni i 45 metrów wysokości. Część handlowa budynku zajmie trzy najniższe kondygnacje. Pojawi się tam ponad 200 sklepów i punktów usługowych. Obecnie trwają zaawansowane prace budowlane. Ukończono już poziom -1. Otwarcie City Center jest planowane na październik 2012 roku. Deweloperem projektu jest Star Europa Holding.

Galeria Korona Kielce ma już prawomocne pozwolenie na budowę. Otwarcie obiektu przewidziano na I kw. 2012 roku. Na trzech poziomach powstanie 170 lokali handlowo-usługowych oraz punkty gastronomiczne. Zajmą one łącznie 38,3 tys. mkw. Inwestorem galerii Korona Kielce jest Church Land Development.

R E K L A M A

XII FORUM HANDLU DETALICZNEGO BESTSHOP 2011

14 kwietnia 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku sieci handlu deatlicznego. Tematem kwietniowej konferencji będą procesy konsolidacyjne zachodzące na polskim rynku handlowym.

Zapraszamy do udziału !