W marcu swoje powierzchnie przejęło ponad 40 firm. Wśród nich jest spółka MK Bowling, która rozpoczyna urządzanie 12-torowej kręgielni. Większość najemców, którzy przygotowują się do aranżacji sklepów reprezentuje branżę odzieżową: Motivi, Tally Weijl, Chantelle, Oodji, Taranko, Ochnik, Blacky Dress & Jean Paul. Trwają także przygotowania do otwarcia strefy gastronomicznej. Subway, Piramida oraz DiGusto już zaczęły adaptację wynajętych powierzchni. Wkrótce rozpocznie się aranżacja salonów H&M, C&A, Cubus, KappAhl i New Yorker.

Kilka tygodni wcześnie Grupa Inditex (sklepy Zara, Bershka, Stradivarius i Pull&Bear) przejęła swoje powierzchnie.

Poziom komercjalizacji nowej części Galerii Echo osiągnął 95 proc.

Powierzchnia całkowita Galerii Echo to 159 tys. mkw., z czego powierzchnia przeznaczona na wynajem wyniesie 70 tys. mkw. W centrum będzie funkcjonować 300 sklepów i punktów usługowych. Klienci będą mogli korzystać z około 2,3 tys. miejsc parkingowych.

R E K L A M A

XII FORUM HANDLU DETALICZNEGO BESTSHOP 2011

14 kwietnia 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku sieci handlu deatlicznego. Tematem kwietniowej konferencji będą procesy konsolidacyjne zachodzące na polskim rynku handlowym.

Zapraszamy do udziału !